DZIEŃ SENIORA W ŁĘKACH

23 października 2019

„Dzień seniora” to szczególne święto. Święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość , mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia. Wpisało się ono w kalendarz najważniejszych uroczystości w naszej wsi. W tym roku organizatorami byli imprezy była Rada Sołecka, Gminna Biblioteka Publiczna Kęty, Koło Gospodyń Wiejskich w Łękach. Ponieważ bardzo ważny dla naszej szkoły jest aktywny udział w życiu wsi, również nasi  uczniowie  przyczynili się do uświetnienia tej imprezy. Dzieci uatrakcyjniły spotkanie występem specjalnie przygotowanym na tą okazję  pod kierunkiem nauczycieli:  Ewy Gwiżdż i Magdaleny Boryskiej. Niezwykle wesoły program wypełniony był  skeczami, brawurowo wykonanymi tańcami i  z niezwykłym talentem zaśpiewanymi piosenkami.  Występ rozbawił i oczarował zgromadzoną publiczność. Uczestniczący w spotkaniu seniorzy nie kryli zadowolenia z faktu, że ktoś jeszcze o nich pamięta i potrafi umilić im czas.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE GMINY:

http://www.kety.pl/Najserdeczniejsze-zyczenia-dla-leckich-Seniorow!-14165.html