GALA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

20 października 2019

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Łękach uświetnili gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się 14 października w Hotelu Relax. Na uroczystość zostali zaproszeni nauczyciele, którzy w minionym roku szkolnym uzyskali stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego lub mianowanego. Była to również okazja podziękowania pedagogom za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Zostali oni uhonorowani nagrodą Burmistrza Gminy Kęty lub medalem Komisji Edukacji Narodowej. Obecni byli również zasłużeni pracownicy administracji i obsługi. Taką właśnie wymagającą publiczność dzieci z naszej szkoły zachwyciły swoimi talentami aktorskimi, tanecznymi i wokalnymi podczas pełnego wzruszeń występu.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE GMINY KĘTY:

http://www.kety.pl/Czas-gratulacji,-podziekowan-i-awansow—Dzien-Edukacji-Narodowej-w-Gminie-Kety-14124.html