ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

26 września 2019

W dniu 25.09.2019r. na boisku szkolnym SP nr 2 w Kętach odbyły się zawody lekkoatletyczne dla dzieci – „WITAJ SZKOŁO”.  Dziewczynki i chłopcy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: roczniki 2007, 2008 i 2009. Zawodnicy mieli możliwość startów w konkurencjach: 60m, 150m, 300m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. W zawodach wzięły udział szkoły: SP nr 1 Kęty, SP nr 2 Kęty, SP Bielany, ZSP Bulowice, SP Nowa Wieś i ZSP Łęki.

Do reprezentacji ZSP Łęki należeli: Alicja Bryzek, Maja Żmudka, Wiktoria Niedziela, Dominika Wójcik, Liliana Jarosz, Korczyk Mikołaj, Bruno Kagan, Kacper Jędrzejowski,  Oskar Żmudka, Michał Majda, Konrad Piwowarczyk, Dawid Żmudka, Filip Tadrała, Oliwier Tlałka, Jędrzej Dudek.

Szczególnie dla naszej szkoły zasłużyli  się:

Alicja Bryzek – srebrny medal w rzucie piłeczką palantową,

Dominika Wójcik – srebrny medal w biegu na 150m,

Mikołaj Korczyk – srebrny medal w biegu na 150m,

Jędrzej Dudek – brązowy medal w biegu na 60 m.

Na pochwałę zasługują wszyscy reprezentanci naszej szkoły, dzielnie  rywalizowali i ustanawiali swoje rekordy życiowe.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom uzyskanych wyników!

Autor artykułu i zdjęć: Lidia Doroszko