ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

9 września 2019

W tym roku nawet aura postanowiła ułatwić uczniom, aby pożegnanie z wakacyjnym wypoczynkiem odbyło się bez większego żalu. Rankiem 2 września rozpoczynającym nowy rok szkolny towarzyszyło zachmurzone niebo i ulewny deszcz. Za to szkoła powitała wszystkich, jak zawsze radosnym gwarem, słonecznym uśmiechem kolegów i nauczycieli. Uroczystość na sali gimnastycznej rozpoczęła Dyrektor Szkoły Agata Baścik-Majda witając serdecznie wszystkich przybyłych: przedstawiciela gminy Kęty Magdalenę Nykiel, uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły rozpoczęło się uroczyste przyjęcie pierwszoklasistów w poczet społeczności szkolnej. Następnie uczniowie klasy 5 przypomnieli wszystkim w przejmującej inscenizacji o Rocznicy Wybuchu Drugiej Wojny Światowej. Po części oficjalnej odbyły się spotkania w klasach z wychowawcami.

Z okazji rozpoczynającego się Roku Szkolnego 2019/2020 życzymy wszystkim wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy.

Autor artykułu i zdjęć: Marzena Pencko