ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019

29 stycznia 2019

O tym, że prawie każde dziecko kocha taniec wiedzą chyba wszyscy. Nasi uczniowie też uwielbiają zabawę i są prawdziwymi mistrzami parkietu. Dali temu wyraz w trakcie zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole 29 stycznia. Zabawa odbyła się w dwóch turach. Pierwsi rozpoczęli uczniowie z klas młodszych, a starsze klasy zaproszone zostały na 17.30. W tym roku opiekunkom samorządu w prowadzeniu balu pomagali animatorzy. Porwali oni wszystkie dzieci do tańca w rytm znanych dziecięcych oraz popularnych utworów, zorganizowali ciekawe konkursy i pląsy. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się cudeńka wyczarowywane z balonów przez jednego z animatorów Jak na prawdziwy bal karnawałowy przystało nie zabrakło pięknych strojów. Można było podziwiać inwencje uczniów i rodziców, którzy wyczarowali wspaniałe przebrania. Na bal zawitała Kleopatra, zakonnica, baletnica, wróżki, elfy, kotki i wiele innych niesamowitych postaci. Rada Rodziców zadbała, aby bawiącym się nie zabrakło energii do pląsów i przygotowała dla wszystkich poczęstunek. Kto tylko, więc mógł, tańczył solo i parami, z podskokami i obrotami – słowem była zabawa i działo się.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.