FERYJNY WYJAZD DO KINA 2019

14 stycznia 2019

Również i w tym roku na czas ferii dla uczniów naszej szkoły przygotowano atrakcje. W pierwszy dzień wolnego, w poniedziałek 14 stycznia wszyscy chętni mogli wziąć udział w wyjeździe do kina. O godzinie 9.00 dwoma autokarami dzieci wyruszyły sprzed szkoły do Oświęcimia. Po przyjeździe oczywiście wszyscy chętni zaopatrzyli się w bufecie kinowym w przekąski, a następnie zajęli miejsca w sali kinowej wyczekując na projekcję „Ralpha Demolki w Internecie”. Film okazał się udaną kontynuacją przygód znanych już bohaterów Ralpha i Wandeloty. Tym razem wyruszają oni w poszukiwaniu części niezbędnej, by ocalić grę Wandeloty. Ich podróż po nieznanym im świecie Internetu bawi i uczy. Pełna jest świetnych gagów, pomysłów i humoru. Głównym przesłaniem filmu okazuje się myśl, że przyjaźń nie polega na zaborczości i zazdrości, że nawet, jeśli będzie się od siebie daleko, prawdziwa więź przetrwa to bez problemu.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.