ZAWODY LEKKOATLETYCZNE – BIELANY

29 października 2018

W dniu 26.10.2018r. na skoczni przy SP w Bielanach odbyły się OTWARTE MISTRZOSTWA BIELAN W SKOKU W DAL. Chłopcy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych (roczniki od 2004 do 2009). Każdy zawodnik miał możliwość wykonania 4 skoków ze strefy szerokości 1m. W zawodach wzięły udział szkoły: SP Bielany oraz ZSP Łęki.

Do reprezentacji ZSP Łęki należeli: Jakub K., Dawid Ż., Filip T., Oliwier T., Jędrzej D., Szymon B., Konrad K., Krzysztof D., Kacper M., Mikołaj K.

Szczególnie dla naszej szkoły zasłużył się Jędrzej D., zdobywając złoty medal w roczniku 2007 oraz Konrad K. brązowy medalista w roczniku 2006. Na pochwałę zasługują również Krzysztof D. i Oliwier T., którzy zajęli V miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom uzyskanych wyników!

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.