POWITANIE WIOSNY

22 marca 2018

Gdzie ta wiosna? Kiedy w końcu nadejdzie?  Nic dziwnego, że po długiej i szarej zimie wszyscy niecierpliwie na nią czekamy. Niestety w tym roku, ta wyczekiwana pora nie chce do nas zawitać. Klasy młodsze postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i zachęcić przyrodę, by po długim zimowym śnie obudziła się do życia. Pomóc w tym miał spacer z gaikami po okolicznych polach. 22 marca młodsze klasy wraz z wychowawcami sformowały barwny korowód, który wyruszył sprzed szkoły. Gaiki -kolorowe, pięknie przystrojone kwiatami i wstążkami gałązki-zostały zabrane, aby powitać wiosnę z należnymi jej honorami. W trakcie spaceru dzieci wypatrywały pierwszych oznak nadchodzącej wiosny, cieszyły się promykami coraz mocniej przygrzewającego słońca. Po powrocie do szkoły gaiki udekorowały trawniki przed szkołą.0322

Autor artykułu i zdjęć: Marzena Pencko

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.