KINO SZKOŁA – MARZEC

27 marca 2018

27 marca klasy od czwartej do szóstej znów miały okazję odwiedzić Dom Kultury w Kętach w ramach kolejnej części cyklu Kinoszkoła. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęła prelekcja, w trakcie, której uczniowie dowiedzieli się, czym jest motywacja i co wpływa na naszą motywację. Uczestnicy zajęć podzielili się również własnymi doświadczeniami, wskazywali, co ich motywuje do działania a co przeszkadza w realizacji zamierzonych celów. Następnie wszyscy z zaciekawieniem obejrzeli przygotowany na to spotkanie film pt. „Kod M”. Opowiada on o poszukiwaniach legendarnego miecza słynnego D’Artagnana. Jedyną wskazówką jest tajny kod, który doprowadzi do skarbu. Rozszyfrowanie go nie jest jednak proste. Dziewczynie pomaga jej kuzyn oraz przyjaciel. Razem postanawiają wyruszyć na poszukiwania. Okazuje się jednak, że nie są jedynymi śmiałkami, którzy chcą zdobyć cenny Działanie każdego z bohaterów determinuje inna motywacja. Jest nią zarówno pasja, chęć zdobycia sławy, zwykła chciwość, ale także miłość. Film jest pełen przygód, zwrotów akcji, główni bohaterowie przekonują się jak ważna jest w życiu prawdziwa przyjaźń.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.