ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

28 września 2017

W dniu 19.09.2017r. na boisku przyszkolnym Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach odbyły się ZAWODY  LEKKOATLETYCZNE DLA DZIECI z okazji  35 – lecia Międzyszkolnego Klubu Sportowego Tempo  Kęty.  Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci młodsze /rocznik 2006,2007/ oraz dzieci starsze /rocznik 2004,2005/. Wyłoniono zwycięzców spośród dziewcząt i chłopców w konkurencjach: 60m, 300m, 500m, 600m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz pchnięcie kulą. W zawodach wzięły udział szkoły: SP nr 2 Kęty, SP  Bielany, ZSP Bulowice oraz ZSP Łęki.

 

 

ZSP Łęki reprezentowali: Jędrzej Dudek, Szymon Bednarz, Krzysztof Drabek, Mikołaj Kaczmarzyk, Klaudia Grygierczyk, Wojciech Miczołek, Michał Bryzek.

 

Skromna, siedmioosobowa grupa wywalczyła dla szkoły sześć medali:

60m – Jędrzej Dudek – brązowy medal

300m – Klaudia Grygierczyk – brązowy medal

300m – Michał Bryzek – brązowy medal

skok w dal – Jędrzej Dudek – srebrny medal

rzut piłeczką palantową – Krzysztof Drabek – srebrny medal

pchnięcie kulą – Wojciech Miczołek – brązowy medal

Gratulujemy wszystkim uczestnikom uzyskanych wyników.

 

 

 

 

 

 

 

Autor artykułu i zdjęć: Lidia Doroszko

 

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.